Contact Twitter Facebook Pinterest Google+ YouTube
Susisiekite: +370 655 75544 | info@reef.lt

Visi, susidomėję akvariumų hobi ir norintys patys nuo pradžių pasirinkti teisingą kelią į šį hobį, pradeda informacijos ieškoti internete. Internetas pilnas informacijos apie akvariumus, jų įrengimo bei palaikymo subtilybes anglų kalba, tačiau ne kiekvienas moka šią kalbą, kad lengvai susirinktų reikiamą ir teisingą informaciją. Lietuvių kalba informacijos taip pat yra tikrai gan nemažai. Bet klausimas: kaip pasirinkti daugiausiai informacijos turintį forumą?

Lietuvoje yra keli tipai forumų:

– vieni forumai būna sukurti firmų, kurios prekiauja akvariumų įranga ir galvoja, kad turėjimas forumo atves daugiau lankytojų, tuo pačiu ir potencialių pirkėjų. Paprastai tokio tipo forumai būna visiškai numirę, nes savininkai dažniausiai neturi laiko palaikyti forumą naujausia informacija bei patarinėti ar diskutuoti klientus dominančiomis temomis.

– kiti forumai yra greitai susibūrę iš keleto asmenų grupės, kurie bando dirbtinai palaikyti gyvumą, tačiau tokiuose forumuose realios, teisingos informacijos yra labai mažai arba jos beveik nėra. O jeigu yra, tai tik ta informacija, kuri tiesiog pavogta ir nukopijuota iš kitų forumų.

– Didžiausi ir populiariausi forumai yra tie, kurie gyvuoja eilę metų, kuriuose yra prirašyta dešimtys vertingų straipsnių akvariumų tema. Juose yra išsaugota per daugelį metų vertingiausia informacija bet kokia akvariumo tema. Šie forumai nėra dirbtinai keliami, tai nėra vienos dienos projektai, o turintys tūkstančius vartotojų portalai.

Mūsų rekomenduojamas yra pats didžiausias Lietuvoje ne tik gėlavandenių, bet ir jūrinių akvariumų forumas: Aquarium.lt

Daugeliui mūsų klientų kyla klausimai jūrinių akvariumų tema, tačiau dėl laiko stokos, ne visiems mes galime padėti. Todėl visada rekomenduojame informacijos ieškoti, klausti būtent šiame, mūsų rekomenduojamame forume.