Contact Twitter Facebook Pinterest Google+ YouTube
Susisiekite: +370 655 75544 | info@reef.lt

ĮRENGIMO KAINA

Sutartinė. Kiekvienas akvariumas yra indvidualus ir pagal kiekvieno užsakovo indvidualius poreikius. Nėra paprasta nustatyti standartinės kainos, kuri tiktu kiekvienam projektui.

SUSISIEKITE

Telefonas 865575544

jurinio akvariumo irengimas

Taigi, šiame etape pagal projektą jūs jau turėtumėt būti susipirkę absoliučiai visą reikalingą įrangą, suklijuotą akvariumą, paruoštą rėmą su spintele, apšvietimą, privestą elektros tiekimą, susikomplektavę automatinį osmosinio vandens papildymą. Pradedamas jūrinio akvariumo įrengimas.

Pagrindiniai Jūrinio akvariumo paleidimo etapai:

  • Akvariumo rėmas ir stiklas
  • Sumpas
  • Vamzdyno išvedžiojimas
  • Įrangos išdėstymas bei sujungimas
  • Vandens užpildymas bei užsūdymas
  • Įrangos paleidimas
  • Gyvų akmenų į akvariumą sudėjimas – rifo statymas
  • Pirmųjų gyvūnų įleidimas

Priklausomai nuo kambario dizaino, akvariumas dažniausiai statomas išilgai sienos ir stebimas tiktai iš priekio ir š0nų, arba statmenai į sieną, kada yra žiūrimas iš abiejų pusių. Dažnai pasitaiko, kad akvariumas gali būti statomas į kampą ir stebimas iš priekio ir vieno šono arba įmontuojamas į sieną ar tarpą sienoje ir matomas tiktai iš priekio.

Sumpo vieta dažniausiai sutinkama spintelėje po akvariumu. Tačiau turint vietos, sumpo vieta gali būti bet kur: už sienos, aukštu žemiau, gali būti ir šalia akvariumo. Viskas priklauso nuo jūrinio akvariumo projekto. Čia yra išputintojo (skimerio), šildytuvo, grąžinimo pompos vieta. Taip pat čia dažniausiai pajungiama automatinio nugaruoto vandens papildymo sistema.

Akvariumas vamzdžiais sujungiamas su sumpu. Per specialiai akvariume padarytą šachtą vanduo nubėga į sumpą, kur yra filtruojamas.  Toliau vandens grąžinimo pompa pakelia vandenį atgal į akvariumą.

Prieš užpildant akvariumą sūriu vandeniu, būtina akvariumą prileisti gėlu vandeniu ir patikrinti ar akvariumas nepraleidžia vandens, ar spėja vanduo nubėgt į sumpą, ar yra grąžinamas atgal, t.y. ar užsisuka visas vandens ciklas..  Tik tada, kai viskas gerai, galime pildyt akvariumą osmosiniu (!!!) vandeniu, kuris vėliau sūdomas jūros druska. Joks kitoks vanduo net negali būti naudojamas! Jokia žalia giria, ar neptūnas! Osmosinio vandens TDS parodymai turi rodyti lygius tris nulius 000! Sujungiamos srovės pompos, kurios ištirpina ir išmaišo jūros druską.

Vos ištirpus druskai ir vandeniui pasiekus reikiamą temperatūrą, galima pradėti formuoti rifą, t.y. dėlioti gyvą akmenį. Visiškai nebūtina laukti kelių dienų ar savaitės – tai yra pasakos. Rifo statymas – tai atskiras mokslas. Norint pastatyti teisingą rifą, reikia turėti nemažai praktikos jūrinėje akvariumistikoje, reikia suprasti, kokiu būdu ir kaip augs koralai. Kiek reikės gyvo akmens, apaskaičiuojama apytiksliai pagal būsimo akvariumo dydį ir išmatavimus.

Priklausomai nuo to, kokį gyvą akmenį gavome, t.y. kokios kokybės, tiek teks laukti kol įsisuks visas biologinis ciklas ir tik poto galėsime įsileisti pirmuosius gyventojus: sraiges, ofijūras, krabukus.