Contact Twitter Facebook Pinterest Google+ YouTube
Susisiekite: +370 655 75544 | info@reef.lt

jurinio akvariumo gamyba

Iš pirmo žvilgsnio atrodytu, kad pasidaryti jūrinį akvariumą turėtų būti paprasta. Tačiau toli gražu, tai nėra tiesa. Kaip namo statyba prasideda nuo projekto, taip pat yra ir su jūriniu akvariumu.

Jūrinio akvariumo projektavimas bei gamyba užima nemažai laiko. Norint suprojektuoti stabiliai dirbančią sistemą, kuri suteiktų džiaugsmą, o negadintų nervus, reikia turėti daug žinių ir praktikos. Nusprendus, kokio dydžio bus pats akvariumas, reikia apskaičiuoti, kokios reikės filtravimo sistemos (sumpo), kokio galingumo bus filtrai (biologiniai, mechaniniai), grįžtamos pompos, kokio diametro vamzdynas, kaip ir kokiu principu tekės vanduo, kiek akvariume reikės srovių, koks turėtu būti pakankamas apšvietimas ir t.t.

Visa tai yra atsakingas darbas ir labai daugkas ateity priklausys nuo projekto. Daugelis hobistų daro vieną ir tą pačią klaidą – pasileidžia akvariumą su vienokia įranga ir vėliau supranta, kad ta įranga yra toli gražu ne ta, kurios reikėjo iš karto. Tada puolama pirkti teisingą įrangą, mokama du kartus. Jeigu iš karto teisingai bus suprojektuotas akvariumas, veliau nereikės grįžti i pradžia, kažką keisti, mėtyti pinigus. Dažnai tai būna neapsisprendimas, galima sakyt klaida, kas bus laikoma jūriniame akvariume – ar tai bus minkštųjų koralų, ar kietųjų, ar žuvinis akvariumas. Kiekvienam akvariumo tipui yra reikalinga vienokia ar kitokia aptarnaujanti įranga. Dažnas sako, kad bus laikoma tik minkštieji koralai, kas reikalauja mažesnių investicijų, tačiau laikui bėgant, apetitui kylant, pradeda apgyvendinti kietuosius koralus. Tada ir prasideda visos problemos.

Tad, Kaip susiprojektuoti Jūrinį akvariumą? Mes esame čia, kad jums padėtume. Jūs pasakote, kokio apytiksliai dydžio turėtų būti jūsų būsimas akvariumas, o mes tiksliai jį suprojektuojame:

  • pateikiame tikslų stiklo bei rėmo brėžinį – stiklo matmenys, sachtos vieta bei dydis, vamzdynas;
  • tiksliai nurodome visos reikalingos įrangos sarašą (firma/modelis) –  pompos, apšvietimas, filtracija;
  • jums belieka tik viską susipirkti ir pasileisti jūrinį akvariumą.

SUSISIEKITE

Telefonas 865575544